Jelenia Góra BramyDrzwi.pl

Bramy garażowe

Brama segmentowa Hörmann

 

Oferowane bramy segmentowe Hormann to polecany wybór dla wszystkich osób, którym zależy na najwyższej jakości niezawodnym sprzęcie w korzystnej cenie. Dzięki pionowemu otwieraniu, modele tej marki pozostają pod stropem, oszczędzając w ten sposób cenne miejsce zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz garażu. Brama segmentowa jest ponadto uszczelniania z czterech stron, co skutecznie zabezpiecza sam sprzęt, a także wnętrze pomieszczenia. To sprawia, że dostępne modele sprawdzą się w każdych warunkach, zapewniając bezproblemowe, długotrwałe działanie. 
 

Produkty marki Hormann cechują się najwyższą jakością i zgodnością z surowymi wymogami norm europejskich w zakresie bezpieczeństwa, czego poświadczeniem są odpowiednie certyfikaty.
 

Zajmujemy się sprzedażą bram garażowych w województwie dolnośląskim, ale w przypadku takiego zapotrzebowania, obsługujemy również Klientów z dalszych obszarów kraju. Zapewniamy bardzo przyjazne, konkurencyjne ceny. Służymy również poradą w zakresie np. wyboru odpowiedniego modelu bramy.
 

Brama segmentowa Hörmann

Jakość w pięknej oprawie

 

Bramy uchylne łączą wysoką jakość i zaawansowaną technikę z trwałością działania i bezpieczeństwem obsługi. Każda z bram uchylnych Hörmann to ponad ponad 50 lat doświadczeń i know how największego producenta bram garażowych w Europie.
 

Bramy uchylne są dostępne w wielu atrakcyjnych wzorach ze stali: z klasycznymi przetłoczeniami, stylowymi kasetonami lub do indywidualnej aranżacji. Jeśli natomiast elementem decydującym o wyglądzie domu jest drewno, to uzasadnioną decyzją będzie wybór bramy garażowej z wypełnieniem z litego drewna. 
 

Z pewnością i Państwo znajdą wśród bogatej oferty wzorów wymarzoną bramę do swojego garażu.

 

Wymarzona brama w najwyższej jakości marki Hörmann

 

Bramy segmentowe firmy Hörmann wykonane są z materiałów najwyższej jakości, zapewniają bezpieczeństwo i komfort użytkowania. Bramy segmentowe dzięki temu, że otwierają się pionowo, oszczędzają miejsca przed i wewnątrz garażu.

Dodatkowym atutem jest fakt, że do dyspozycji pozostaje całe światło przejazdu. Bramy segmentowe można zastosować w każdej sytuacji montażowej - kształt otworu do garażu nie gra żadnej roli.

Niezależnie od tego, czy nadproże ma formę prostokątną czu skośną lub jest zakończone łukiem - brama segmentowa pasuje w każdej sytuacji. Dzięki swojej konstrukcji idealnie nadają się do remontowanych garaży

Brama garażowa do domu jednorodzinnego
 
Brama garażowa marki Hörmann

Ekonomiczne i kompleksowe rozwiązanie z możliwością wszechstronnej aranżacji

 

Najbardziej charakterystyczne cechy bram do garaży zbiorczych to niezawodność, bezpieczeństwo działania i wyjątkowo cicha praca, nawet przy dużej częstotliwości używania.

Ta praktycznie niewymagająca konserwacji konstrukcja bramy jest wyposażona w niezużywający się mechanizm przeciwwagi, dzięki czemu otwiera się i zamyka płynnie, cicho i bezpiecznie.
 

Wiele wariantów wypełnienia, np. z blachy perforowanej lub pełnej oraz możliwość indywidualnej aranżacji wyglądu bramy przez odbiorcę sprawiają, że bramę można optymalnie wkomponować w projektowany lub istniejący wygląd elewacji budynku.

 
 

Kompletny system z napędem

 

Rolowana brama garażowa RollMatic firmy Hörmann dzięki swojej konstrukcji zapewnia maksymalną ilość miejsca na parkowanie zarówno w samym garażu, jak i przed nim. Również obszar sufitu pozostaje wolny i może być dodatkowo wykorzystany.

Dla garaży z małym nadprożem i/lub nieweilką ilością miejsca po bokach oferujemy bramę RollMatic jako bramę rolowaną na zewnątrz. Profile bramy RollMatic są wykonane z wysokiej jakości aluminium odpornego na korozję i wypełnione są równomiernie twardą pianką poliuretanową. 
 

 

 
Brama wjazdowa do garażu
 
Bramy garażowe z napędem Hörmann

Brama standardowo wyposażona jest  w nowoczesny napęd firmy Hörmann

 

umieszczony na zewnątrz obudowy wału nawijającego, co ułatwia jego konserwację. Zintegrowana funkcja łagodnego rozruchu i zatrzymania zapewnia spokojną i oszczędną pracę bramy. Sterowanie jest wyposażone w przycisk sterujący i oświetlenie.

  

Zobacz jak do nas dojechać

Wicentego Pola 8

58-500 Jelenia Góra

Polska

Wskazówki dojazdu

design by : LEMONPIXEL.pl