Jelenia Góra BramyDrzwi.pl

Automatyka do bram garażowych

Oferujemy wysokiej jakości, profesjonalną automatykę do bram garażowych marki Hormann. Proponujemy automaty do bram różnego rodzaju, w tym przesuwnych, skrzydłowych czy segmentowych. Zwiększają one bezpieczeństwo oraz ułatwiają korzystanie z garażu. Umożliwiają szybkie, wygodne otwarcie i zamknięcie drzwi garażowych o dowolnej porze dnia i nocy bez konieczności wychodzenia z samochodu. To szczególnie przydatne i polecane rozwiązanie w przypadku niekorzystnych warunków pogodowych, zwłaszcza kiedy pada śnieg czy deszcz.
 

Dostępna w naszym asortymencie w Jeleniej Górze automatyka bram przesuwnych i innego rodzaju to nowoczesny, wysokiej klasy sprzęt oparty na innowacyjnych rozwiązaniach technologicznych. Produkty zostały wytworzone z dużą precyzją z solidnych, wytrzymałych tworzyw i komponentów, zapewniających stabilność, trwałość i użyteczność wyrobów na lata. Są objęte wieloletnią gwarancją producenta.
 

Automatyka bram Jelenia Góra

 

Nasza firma działa z sukcesem od wielu lat, świadcząc usługi przede wszystkim dla Klientów z Jeleniej Góry i okolic, ale obsługujemy również Odbiorców z innych części województwa i kraju. Jesteśmy autoryzowanym partnerem i serwisem firmy Hormann, dzięki czemu możemy zaoferować najszerszy wybór modeli automatów do bramy garażowej tej firmy. Mamy bogaty wybór urządzeń dostępnych od ręki, a w przypadku zapotrzebowania Klienta na inny produkt, jak najszybciej sprowadzamy go na zamówienie. Zapewniamy przy tym bardzo atrakcyjne, konkurencyjne ceny towarów.
 

Wszystkie dostępne napędy i automaty są kompatybilne z poszczególnymi modelami bram przesuwnych albo segmentowych firmy Hormann. Jako doświadczeni specjaliści, służymy fachową poradą w zakresie m.in. odpowiedniego dopasowania napędu do konkretnego rodzaju czy wersji bramy.
 

Automat do bramy Hormann

 

Wiele proponowanych modeli automatyki jest dostępnych w wersji z modułem solarnym albo akumulatorem. To sprawia, że nawet w razie ewentualnych problemów z zasilaniem, np. przerw w dostawach prądu, możliwe jest korzystanie z napędów marki Hormann. Oferowana przez naszą firmę automatyka bram przesuwnych charakteryzuje się łatwą, wygodną obsługą, jak również bezpieczeństwem przesyłanego sygnału. Gwarantuje sprawną, cichą i szybką pracę, bez zacinania się i niepotrzebnych przestojów.
 

Automatyka bram przesuwnych

 

Wychodząc naprzeciw zmieniającym się potrzebom i oczekiwaniom Klientów, producent wprowadził do swych wyrobów wiele nowoczesnych rozwiązań i udogodnień. Do nabycia się dodatkowe elementy wyposażenia, takie jak np. inteligentne systemy BiSecur SmartHome, pozwalające na wygodne sterowanie systemem z poziomu smartfona, a także nadajniki ukryte w przycisku zapalniczki samochodowej. Ponadto napędy wyposażono w energooszczędne żarówki LED, które równomiernie i skutecznie oświetlają garaż, nie generując przy tym dużych rachunków za prąd. Dzięki kompatybilności z innymi napędami i produktami marki Hormann system BiSecur pozwala nie tylko na sterowanie bramą garażową, ale również wjazdową, oświetleniem czy też drzwiami zewnętrznymi tej marki.


Zobacz jak do nas dojechać

Wicentego Pola 8

58-500 Jelenia Góra

Polska

Wskazówki dojazdu

design by : LEMONPIXEL.pl