Jelenia Góra BramyDrzwi.pl

Bramy ze sterowaniem

Polecamy nasz asortyment wszystkim osobom prywatnym i przedsiębiorcom poszukującym profesjonalnych bram ze sterowaniem marki Hormann. Siedziba naszej firmy znajduje się w Jeleniej Górze, ale z sukcesem od lat obsługujemy również Klientów z całego województwa dolnośląskiego i dalszych obszarów.
 

Dzięki zastosowaniu innowacyjnych, praktycznych rozwiązań, dostępne modele znacznie zwiększają bezpieczeństwo oraz wygodę codziennego użytkowania garażu. Łagodne uruchamianie się napędu znacząco wpływa na wydłużenie czasu stosowania bram. Oferowane produkty zapewniają ciche, a przy tym szybkie i komfortowe otwieranie oraz zamykanie obiektu bez konieczności opuszczania samochodu. Inteligentny system BiSecur pozwala na wygodne sterowanie za pomocą smartfona. Nowoczesna aplikacja wskaże użytkownikowi znajdującemu się w dowolnym miejscu (np. w pracy), czy wejście na posesję zostało na pewno zamknięte. Oprogramowanie umożliwia łatwe sprawdzenie aktualnego położenia bramy, sterowanie nią nawet ze znacznych odległości, a także określenie, które osoby mogą ją otwierać lub zamykać. Co ważne, aplikacja jest kompatybilna nie tylko z wejściem do garażu czy na teren domostwa, ale również innym sprzętem marki Hormann, np. drzwiami zewnętrznymi lub oświetleniem. Program daje również możliwość zapisania scenariuszy określających równoczesne zadania do wykonania. Dzięki temu użytkownik nie musi np. wciskać różnych przycisków, aby kolejno otworzyć wjazd na posesję, miejsce postojowe i drzwi do domu. Wystarczy jednym kliknięciem włączyć zapisany uprzednio plan, a aplikacja zrobi to samodzielnie.
 

Bramy garażowe i wjazdowe ze sterowaniem automatycznym

 

Nasza oferta w Jeleniej Górze obejmuje wysokiej klasy garażowe i wjazdowe bramy ze sterowaniem automatycznym. Proponujemy modele segmentowe, uchylne, typu RollMatic, boczne i skrzydłowe. Do ich wytworzenia wykorzystano doskonałej jakości tworzywa i komponenty, zapewniające długotrwałą wytrzymałość i solidność powstałych wyrobów. Użycie wysokogatunkowych materiałów wraz z precyzją produkcji gwarantują funkcjonalność i niezawodność urządzeń. Szeroki wybór różnych rodzajów i modeli produktów pozwala na łatwe dopasowanie sprzętu do konkretnych potrzeb. Bramy ze sterowaniem RollMatic czy segmentowe sprawdzą się szczególnie dobrze w miejscach, w których każdy fragment przestrzeni jest cenny. Dzięki otwieraniu pionowemu użytkownik może zaoszczędzić sporo miejsca w środku oraz na zewnątrz budynku. Z kolei wersje uchylne to polecany wybór dla osób poszukujących solidnego, a równocześnie bardzo eleganckiego zamknięcia miejsca postojowego albo posesji. Mają one wypełnienie z litego drewna.
 

Naszą ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i przedsiębiorstw, wspólnot mieszkaniowych czy instytucji w Jeleniej Górze i okolicach. W zależności od rodzaju i modelu nasze bramy z funkcją sterowania sprawdzą się na posesjach prywatnych, osiedlach mieszkaniowych, a także jako wersje stosowane nie tylko na zewnątrz, ale również w środku sklepów wielkopowierzchniowych, marketów budowlanych, hal, magazynów i wielu innych obiektów.


Zobacz jak do nas dojechać

Wicentego Pola 8

58-500 Jelenia Góra

Polska

Wskazówki dojazdu

design by : LEMONPIXEL.pl