Jelenia Góra BramyDrzwi.pl

Technika przeładunku

Rampy przeładunkowe Hörmann

Rampy przeładunkowe ze składaną lub wysuwaną klapą

 

Rampy przeładunkowe Hörmann to idealnie zaprojektowane rozwiązania służące do niwelowania różnic wysokości między platformą ładunkową samochodu ciężarowego a rampą. W ten sposób transportowany towar jest przeładowywany z samochodu lub na samochód w jednym poziomym kierunku.

Wytrzymała stalowa konstrukcja posiada platformę odporną na odkształcenia poprzeczne, która umożliwia wyrównanie wysokości nawet w przypadku nierówno rozłożonego obciążenia w samochodzie ciężarowym.
 

 

Niezawodny układ hydrauliczny

 

wyposażony w 2 siłowniki hydrauliczne i jeden siłownik klapy spełnia swoje zadania w każdej sytuacji, jest łatwy w obsłudze i przede wszystkim bezpieczny.Rampy przeładunkowe są wyposażone w automatyczne zawory bezpieczeństwa wbudowane w siłownikach hydraulicznych. Zawory te natychmiast blokują rampę. Jest to szczególnie istotne w sytuacjach, gdy samochód ciężarowy za wcześnie odjedzie od obciążonej platformy.

Hörmann - hydrauliczny system do przeładunku
 
Domki przeładunkowe

Domki przeładunkowe - bez przerwy dobra ochrona

 

Domki przeładunkowe ustawia się przed halą. To oznacza: możliwość wykorzystania całej powierzchni hali aż po ściany zewnętrzne. Domki przeładunkowe Hörmann stanowią dobre rozwiązanie w sytuacji, gdy konstrukcja hali uniemożliwia montaż rampy wewnętrznej lub nie ma możliwości podjechania samochodem bezpośrednio pod rampę. Kompletny domek przeładunkowy składa się z: podestu z rampą przeładunkową, poszycia ścian i stropu, otworu przeładunkowego z uszczelnieniem bramy. Domki w połączeniu z ocieplanymi bramami przemysłowymi Hörmann szczególnie poleca się do przeładunku towarów wrażliwych na temperaturę.
 

 
 

Ciężarówki mogą podjeżdżać do rampy zarówno pod kątem 90°

 

jak i bokiem pod kątem ostrym. Domki dostarczamy pojedynczo lub jako szeregowe jednostki. Uszczelnienia bram - ochrona na całym obwodzie. Uszczelnienia bram Hörmann chronią przeładowywane towary przed wpływem czynników atmosferycznych, pozwalają oszczędzić koszty energii, zapobiegają powstawaniu przeciągów, a tym samym przyczyniają się do zmniejszenia zachorowań wśród personelu. Dzięki połączeniu z rampami przeładunkowymi nie trzeba montować zadaszeń ani konstrukcji przybudowywanych do rampy. Klapowe uszczelnienia bram Hörmann dopasowują się do samochodów ciężarowych każdej wielkości, dlatego mają uniwersalne zastosowanie.


 

Rampy przeładunkowe
 
Fartuchy czołowe i boczne - przeładunek

Wysokiej jakości fartuchy czołowe i boczne

 

montowane na ocynkowanej wciskanej ramie, pozwalają na uzyskanie stabilnej, a zarazem elastycznej i trwałej konstrukcji.Fartuchy i elementy ramy produkowane jako skręcane pojedyncze elementy są bardzo łatwe w montażu. Dlatego wymiana uszkodzonych części jest bezproblemowa i niedroga. Uzupełnieniem szerokiej oferty są pneumatyczne i dociskowe uszczelnienia bram specjalnego zastosowania.Zobacz jak do nas dojechać

Wicentego Pola 8

58-500 Jelenia Góra

Polska

Wskazówki dojazdu

design by : LEMONPIXEL.pl