Jelenia Góra BramyDrzwi.pl

O nas

Bramy garażowe Hörmann

Firma Handlowo-Usługowa ‘’FAN’’

 

jest od samego początku swej działalności, tj. od jesieni 1992 roku związana ze sprzedażą produktów niemieckiej firmy Hörmann, światowego lidera w produkcji bram, drzwi i automatyki. Ta prawie osiemdziesięcio letnia firma wytycza od przynajmniej 30 lat, nowe standardy w technice produkcji bram i drzwi dla budownictwa mieszkaniowego oraz małego i wielkiego przemysłu całej europy. Jesteśmy jej autoryzowanym partnerem od momentu wprowadzenia autoryzacji to jest od ponad 10 lat. W  początkach swej działalności, która pokrywa się z początkiem naszych zmian systemowych firma sprzedawała na rynku polskim praktycznie same bramy uchylne i drzwi boczne oraz nieliczne drzwi przeciw ogniowe. W tym czasie rozpoczęliśmy również, jako pierwsi w Jeleniej Górze, montaż samonośnych bram przesuwnych z włoską automatyka firmy Beninca.

   
       

Druga połowa lat dziewięćdziesiątych to systematyczny wzrost sprzedaży bram segmentowych

 

Całkowicie nowego produktu na polskim rynku budowlanym. Stopniowo wzrastała sprzedaż oraz zapotrzebowanie na duże bramy segmentowe i rolowane dla przemysłu. Największymi ich odbiorcami w byłym województwie jeleniogórskim były: Kopalnia i Elektrownia Turów z Bogatyni.

 

Początek XXI wieku to czas dużego ożywienia w polskim budownictwie .

 

Szybko wzrasta zapotrzebowanie na systemy przeładunkowe  (bramy przemysłowe z napędami, rampy i doki przeładunkowe, uszczelnienia i bardzo różnorodne wyposażenie dodatkowe), kontrolowany wielo dostęp (parkingi osiedlowe - szlabany i bramy ze sterowaniem oraz garaże podziemne – radiowo otwierane bramy i kraty z sygnalizacją świetlną). Firma sprzedaje także coraz więcej drzwi. Szczególnie wysoce specjalistyczne: przeciwogniowe i dymoszczelne oraz uniwersalne z bardzo bogatym wyposażeniem, jak również zwykłe wewnętrzne i antywłamaniowe dla: służby zdrowia, szkolnictwa, gastronomi, policji, straży pożarnych oraz wojska i budownictwa administracyjnego.

drzwi zewnętrzne Wiked

Zobacz jak do nas dojechać

Wicentego Pola 8

58-500 Jelenia Góra

Polska

Wskazówki dojazdu

design by : LEMONPIXEL.pl