BramyDrzwi Jelenia Góra

Napędy i piloty

Komfort i bezpieczeństwo

 

Nikt nie lubi wysiadać z samochodu w środku nocy lub gdy wieje wiatr i pada deszcz, aby otworzyć bramę garażową. Korzystając z napędu do bramy można, nie wysiadając z samochodu, szybko, wygodnie i bezpiecznie otworzyć swoją bramę garażową za pomocą pilota.
 

 

Firma Hörmann oferuje innowacyjną technologię napędów

 

komfortowy i szybki SupraMatic, niedrogi ProMatic oraz napęd do garaży bez przyłącza energetycznego - ProMatic Akku. Napędy Hörmann do bram garażowych to gwarancja jakości, bezpieczeństwa i bezawaryjnego działania przez wiele lat użytkowania.

 

Kompleksowe rozwiązania gwarantujące płynną komunikację

 

Ze względu na rosnące zapotrzebowanie na miejsca parkingowe w centrach miast i metropoliach, na znaczeniu zyskuje budowa garaży podziemnych i zbiorczych . Bardzo często powstają one w miejscach, gdzie budownictwo mieszkaniowe zajduje się bezpośrednio w sąsiedztwie obiektów użytkowych. Z tego wględu wzrastają wymagania dotyczących bram, które powinny być niezwykle ciche w eksploatacji.
 

 

 

Specjalnie dla tego tego obszaru zastosowania

 

firma Hörmann oferuje systemy bram optymalnie dostosowane do potrzeb. Zapewniają one cichą i płynną pracę w każdej fazie otwierania i zamykania, dzięki zastosowaniu standardowej funkcji łagodnego rozruchu i łagodnego zatrzymania w napędach SupraMatic H i napędach FU a bogata oferta wyposażenia dodatkowego umożliwiająca zastosowanie najbardziej optymalnego sposobu sterowania automatyką bramy, zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa.

   

Zobacz jak do nas dojechać

Wicentego Pola 8

58-500 Jelenia Góra

Polska

Wskazówki dojazdu

design by : LEMONPIXEL.pl