Jelenia Góra BramyDrzwi.pl

Drzwi Wikęd

Pozornie błahy element wystroju elewacji, jakim są drzwi zewnętrzne, pełni wiele funkcji. Dlatego tak ważny jest jego staranny i przemyślany wybór. W naszym katalogu znajdują się zróżnicowane modele, dzięki czemu mają Państwo pewność, że produkty te spełnią najwyższe oczekiwania i będą:
  • wizytówką domu, 
  • skuteczną ochroną przed warunkami zewnętrznymi,
  • pewnym zabezpieczeniem przed włamaniem.

Dlaczego warto wybrać drzwi Wikęd?


Profesjonalne wykonanie, niebanalna estetyka oraz trwałość i odporność czynią oferowane przez nas produkty wyróżniającymi się na rynku. Dbamy o najmniejszy szczegół, aby w Państwa ręce trafiał precyzyjnie wykończony rezultat naszej pracy. Kupując drzwi, warto zwrócić uwagę nie tylko na estetykę. Równie istotne – o ile nie najważniejsze – są parametry izolacyjne. Dzięki nim wnętrze budynku jest chronione przed panującymi warunkami atmosferycznymi – mróz, opady deszczu lub śniegu czy wręcz przeciwnie, wysokie temperatury zostają na zewnątrz. Odpowiada za to izolacja termiczna, czyniąca dom bezpiecznym miejscem, o którym każdy marzy.

Kolejną zaletą dobrze wykonanych drzwi wejściowych jest blokowanie dźwięków dochodzących z zewnątrz. Wyciszanie hałasów – a więc izolacja akustyczna – to następny parametr decydujący o jakości. Nie można dopuścić, aby domowy spokój  został zakłócony przez zgiełk ulicy.
 

Na te elementy należy zwrócić uwagę


Jeśli wybierają Państwo drzwi Wikęd, zachęcamy do zweryfikowania naszej pełnej oferty. Wśród parametrów, które warto wziąć pod uwagę, znajdują się:
  • kolor – to podstawowa cecha natychmiast rzucająca się w oczy. Powinien on pasować do ogólnej stylistyki elewacji oraz zamontowanych okien i bramy garażowej. Dzięki temu całość będzie współgrać ze sobą estetycznie,
  • ewentualne przeszklenia – mniejsze lub większe, zawsze są przydatne. Pomagają sprawdzić, kto stoi za drzwiami, jednocześnie uniemożliwiając zajrzenie do wnętrza budynku. Zazwyczaj montowane są w oryginalnych kształtach, stając się dzięki temu niebanalną ozdobą,
  • elementy dekoracyjne – żłobienia, połyskujące wstawki, a nawet klamki w wymyślnych formach – to one nadają styl i czynią drzwi wejściowe perfekcyjnie dopasowanymi do designu Państwa domu.

Zapraszamy do sprawdzenia dostępnej oferty i wyboru produktów z naszego bogatego asortymentu. U nas można kupić drzwi, które posłużą przez wiele lat, nie tracąc na swoich walorach wizualnych i jakościowych – to odporne, trwałe i ładne produkty w przystępnej cenie.
 

Stolarka drzwiowa Wikęd

Drzwi zewnętrzne

 

Tak jak okna i brama garażowa, są kolejnym, jeśli nie najbardziej, wyeksponowanym elementem naszego budynku. Zakup drzwi wejściowych nie jest tani, zwłaszcza, że najczęściej połączony jest z innymi kosztownymi zakupami. Poza tym, element ten służyć ma Państwu przez długie lata, dlatego wybrane przez Was drzwi powinny spełniać trzy podstawowe wymagania. Muszą być:

- trwałe 
- estetyczne 
- funkcjonane 


 

 

W firmie WIKĘD oferujemy Państwu Drzwi Zewnętrzne w 6 podstawowych liniach. Każdy z rodzajów dostępny jest w wielu wzorach, a każdy ze wzorów w kilku kolorach podstawowych oraz na specjalne zamówienie, w kolorach Palety RAL. Dzięki tak bogatej ofercie możecie Państwo tak dobrać drzwi, aby Wasz budynek nabrał szyku i elegancji nie rezygnując z trwałości i funkcjonalności i to wszystko za przystępną cenę. 

Pełna oferta dostępna w naszych salonach sprzedaży lub u naszych przedstawicieli. 

Pobierz Katalog

Drzwi Wikęd
 


Zobacz jak do nas dojechać

Wicentego Pola 8

58-500 Jelenia Góra

Polska

Wskazówki dojazdu

design by : LEMONPIXEL.pl