Jelenia Góra BramyDrzwi.pl

Szlabany

Oferowane przez nas produkty sprawdzają się w wielu miejscach, a zwłaszcza tam, gdzie potrzebna jest kompleksowa regulacja natężenia ruchu, a także weryfikacja wjeżdżających samochodów. Zapraszamy do zapoznania się z rozwiązaniami należącymi do kategorii szlabanów drogowych i wjazdowych. Jako autoryzowany partner renomowanych firm gwarantujemy wysoką jakość udostępnianych konstrukcji.
 

Szlabany wjazdowe Came


Zastosowanie akcesoriów blokujących swobodny wjazd sprawdza się w wielu miejscach, takich jak:
  • zamknięte osiedla, do których dostęp mają wyłącznie mieszkańcy,
  • parkingi strzeżone i płatne, gdzie pobierana jest obowiązkowa opłata za postój,
  • tereny placówek publicznych,  obiektów służby zdrowia i obszary niedostępne do powszechnego użytku,
  • obiekty przemysłowe i prywatne.

Wszędzie tam niezbędna jest kompleksowa kontrola wjeżdżających pojazdów. Dzięki szlabanom możliwa jest weryfikacja tożsamości kierowcy oraz sprawdzenie jego uprawnień do przebywania na terenie danego obiektu. Wśród najważniejszych zalet omawianych rozwiązań wymienić należy:
  • łatwość montażu – można dostosować go do indywidualnych wymogów oraz możliwości przestrzennych,
  • skuteczność i funkcjonalność – nie trzeba martwić się ciągłymi awariami i naprawami serwisowymi,
  • płynność pracy – szlabany działają bez niepożądanego zacinania,
  • prostota obsługi – pełna automatyzacja sprzyja niezakłóconej eksploatacji.

Jeśli więc zależy Państwu na pełnej kontroli przejeżdżających samochodów osobowych i innych pojazdów, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Pomożemy dobrać idealny szlaban, który – dzięki odporności i wytrzymałości mechanicznej – posłuży przez wiele lat intensywnej eksploatacji.
 

Szlabany drogowe


W asortymencie szlabanów znajdują się urządzenia automatyczne, elektromechaniczne i hydrauliczne o zróżnicowanych długościach ramienia. Można więc zoptymalizować montowaną barierę do przewidywanej, maksymalnej szerokości pojazdów, które będą wjeżdżać na dany teren. Wybierając konkretny model, należy zwrócić uwagę na wdrożone akcesoria zabezpieczające, takie jak lampy ostrzegawcze oraz fotokomórkę.

Nie bez znaczenia jest też design oferowanych rozwiązań. Są one nie tylko skuteczne i bezpieczne w użytkowaniu, ale również uniwersalne w zastosowaniu. Sprawdzą się zatem zarówno w przestrzeniach prywatnych – zamkniętych dla osób postronnych, jak i w obiektach publicznych oraz intensywnie eksploatowanych.
 

Szlabany Came


Wytrzymałe, tworzone przez markę Came szlabany wjazdowe (np. szlaban Came g6000) nie są podatne na działanie czynników zewnętrznych. Niestraszne im zmienne temperatury oraz niekorzystne warunki atmosferyczne – pozostają one bez wpływu na funkcjonalność i sprawność konstrukcji, które uznać można za niezawodne.

Zachęcamy do weryfikacji oferty naszych partnerów i zapewniamy kompleksowe doradztwo merytoryczne podczas realizacji zamówień. Jeśli nie wiedzą Państwo, jaki szlaban wybrać, zapraszamy do kontaktu. Pomożemy znaleźć optymalne rozwiązanie, które sprosta najwyższym wymaganiom.
 
Szlabany Came, szlabany drogowe

Jesteśmy autoryzowanym partnerem firmy Came.
Grupa Came jest obecna na rynku poprzez 480 filii i dystrybutorów w 118 krajach świata.

Więcej

 

Jesteśmy również autoryzowanym parnerem firmy FAAC

Więcej

Szlabany wjazdowe Came


Zobacz jak do nas dojechać

Wicentego Pola 8

58-500 Jelenia Góra

Polska

Wskazówki dojazdu

design by : LEMONPIXEL.pl