Jelenia Góra BramyDrzwi.pl

Bramy przemysłowe

Bramy przemysłowe Hörmann

 

Szeroki wybór modeli i rodzajów bram przemysłowych marki Hormann sprawia, że każdy Klient może znaleźć w naszej ofercie wyrób w pełni przystosowany do swojego biznesu. Proponujemy wersje przesuwne, które znajdują zastosowanie w dowolnych branżach i gałęziach gospodarki. Są niezastąpione w różnego typu magazynach, halach, centrach logistycznych, sklepach wielkopowierzchniowych i wielu innych obiektach jako bramy przemysłowe wewnętrzne i zewnętrzne. Ich wysoka jakość i poziom bezpieczeństwa potwierdzają odpowiednie certyfikaty. Są wyposażone w niezwykle funkcjonalne, nowoczesne rozwiązania technologiczne, takie jak obsługa bramy przy pomocy skanerów linii papilarnych, kodowanych cyfrowo sterowników albo specjalnych nadajników.
 

Bramy przesuwne Jelenia Góra

 

Oferujemy na sprzedaż bogatą ofertę bram przesuwnych przede wszystkim w Jeleniej Górze i okolicach, ale z powodzeniem od lat obsługujemy także Klientów z całego województwa. Gwarantujemy atrakcyjne ceny, sprawną realizację zamówień i fachowe doradztwo specjalistów.
 

Przemysłowa brama segmentowa

Jedyna w swoim rodzaju oferta bram segmentowych

 

Bramy segmentowe otwierają się pionowo, pozostawiając wolne miejsce przed i za bramą. Segmenty bramy mogą być odstawiane płasko pod stropem, pionowo nad otworem lub równolegle do skośnego dachu.

Seria bram 50 to jedyna w swoim rodzaju szeroka oferta, obejmująca bramy ze stali lub aluminium bądź w kombinacji stali i aluminium, która przekonuje najnowocześniejszym wzornictwem i wysokim poziomem bezpieczeństwa potwierdzonym certyfikatem.

 

Ekonomiczne, trwałe i niezawodne

 

Genialnie prosta konstrukcja bram i krat rolowanych Hörmann z aluminium, stali i stali nierdzewnej składająca się z niewielu komponentów sprawia, że bramy te są szczególnie ekonomiczne. Są to zamknięcia, które stale sprawdzają się w codziennym użytkowaniu.

Bramy i kraty rolowane niemal nie zajmują miejsca nad otworem. Po otwarciu tworzą kompaktowy zwój chowany za nadprożem. Takie rozwiązania zapewnia pełne wykorzystanie cennej powierzchni użytkowej hali.
 

Wysoko wyspecjalizowana produkcja bram i krat rolowanych Hörmann wykracza daleko poza normalne standardy. Nad realizacją specjalnych rozwiązań czuwa nasz skuteczny i produktywny zespół.

 
Kraty rolowane Hörmann
 
Przemysłowe bramy szybkobieżne

Bramy szybkobieżne - w wersji standardowej ze sterowaniem FU

 

Bramy szybkobieżne Hörmann stosuje się zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków, gdzie służą optymalizacji ciągów transportowych, poprawiają klimat pomieszczeń i ograniczają straty energii.

Oferta firmy Hörmann obejmuje otwierane pionowo lub poziomo przezroczyste bramy z elastyczną kurtyną, także w kombinacji z bramami segmentowymi i rolowanymi, wydajne i łatwe w serwisowaniu bramy spiralne zbudowane z gładkich profili aluminiowych.

 
 

Przeciwpożarowe bramy przesuwne do niezawodnej ochrony obiektów

 

Firma Hörmann dostarcza niezawodne bramy przesuwne w wersji 1- i 2-skrzydłowej do wszystkich obiektów - w zależności od obciążenia ogniowego. Konstrukcje przeciwpożarowe są badane według normy PN EN 1634-1 oraz posiadają Aprobatę Techniczną i Certyfikat Zgodności wydany przez Instytutu Techniki Budowlanej w Warszawie. 
 

Przeciwpożarowe bramy przesuwne pełniące także funkcję dymoszczelną są dodatkowo badane według normy PN EN 1634-3. Bramy te zaleca się montować w obiektach, w których przebywa i przemieszcza się dużo ludzi, aby chronić użytkowników przed ogniem i rozprzestrzenianiem się trujących gazów pożarowych.
 

Przechodzenie ludzi przez bramę lub przejeżdżanie małymi wózkami transportowymi ułatwiają drzwi przejściowe/ewakuacyjne wbudowane w przesuwnej bramie przeciwpożarowej. Drzwi przejściowe/ewakuacyjne są ze względów bezpieczeństwa przeciwpożarowego wyposażone w górny samozamykacz z prowadnicą.

 
Przeciwpożarowe bramy przemysłowe
 
Bramy wahadłowe Hörmann

Elastyczne rozwiązanie
 

Bramy wahadłowe Flex firmy Hörmann są przeznaczone do stosowania wewnątrz budynków przy normalnym natężeniu ruchu wózków widłowych. Dla ułatwienia montażu dostarczane bramy wahadłowe są w całości zmontowane fabrycznie. Brama wahadłowa powinna być dwa razy szersza i 500 mm wyższa niż transportowany towar.

 

Minimalne straty energii

 

Kurtyny paskowe Flex firmy Hörmann nadają się szczególnie jako niedrogie zamknięcia dużych otworów w halach. Te wytrzymałe pasy wykonane z PCV stanowią niemal szczelne zamknięcie i otwierają się tylko na szerokość pojazdu lub ładunku.

Dzięki temu straty energii cieplnej są ograniczone do minimum, nawet przy dużym natężeniu ruchu.

Duża przejrzystość kurtyn paskowych poprawia warunki oświetleniowe wewnątrz i pozwala zmniejszyć koszty energii elektrycznej zużywanej na oświetlenie. Kurtyny te nadają się do zastosowania w mroźniach oraz przemyśle spożywczym i farmaceutycznym.

Kurtyny paskowe Flex firmy Hörmann
 


Zobacz jak do nas dojechać

Wicentego Pola 8

58-500 Jelenia Góra

Polska

Wskazówki dojazdu

design by : LEMONPIXEL.pl