Jelenia Góra BramyDrzwi.pl

Okna

Jednym z najważniejszych elementów elewacji są okna. To one wpuszczają do wnętrza naturalne światło, chronią pomieszczenia przed warunkami atmosferycznymi oraz czynią budynek bezpiecznym. Dlatego – kupując te produkty – należy zwrócić szczególną uwagę na kilka newralgicznych parametrów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy działającej w województwie dolnośląskim. Znajdą w niej Państwo bogaty asortyment, który ułatwi dokonanie trafnego wyboru.
 

Okna PVC

 

Oferujemy okna PCV, których zalety decydują o niesłabnącej popularności tych modeli. Są one przede wszystkim lekkie i trwałe, niepodatne na działanie czynników zewnętrznych i wykazujące perfekcyjną izolacyjność – zarówno termiczną, jak i akustyczną. Dzięki temu chronią przed wpływem warunków atmosferycznych – mróz i opady deszczu czy śniegu nie zakłócą komfortu przebywania w pomieszczeniach. Są to też jedne z modeli wykazujących najwyższy stopień energooszczędności. Stolarka PVC wykorzystywana jest w budynkach pasywnych. Co więcej, z łatwością można utrzymać ją w czystości – łatwa w umyciu, zawsze prezentuje się nieskazitelnie.
 

Okna drewniane

 

Jeśli zależy Państwu na dużych przeszkleniach, wtedy świetnym rozwiązaniem będą profile drewniane. Ich sztywność sprawia, że można produkować z nich niestandardowe kształty i rozmiary. Wyglądają również oryginalnie oraz niemal ekskluzywnie, są zatem propozycją dla osób ceniących elegancję i luksus. To modele droższe i wymagające okresowej impregnacji, jednak odwdzięczają się nienaganną estetyką przez wiele lat. Nie są podatne na odbarwiające działanie promieni słonecznych.
 

Okna dachowe

 

Montaż okien w dachu wymaga starannego projektu i odpowiedniego dobrania rozmiarów, aby wnętrza zyskały optymalną jasność. Wpływ światła naturalnego na komfort przebywania w pomieszczeniach na poddaszu jest ogromny. Mogą Państwo wybrać zarówno modele plastikowe, jak i drewniane.

 

Okna aluminiowe

 

Alternatywą dla powyższych rozwiązań są okna aluminiowe. Na uwagę zasługuje ich trwałość, dzięki której są one mniej podatne na uszkodzenia mechaniczne. Surowy wygląd można ocieplić, wybierając odcienie brązu. Sprawdzają się w przypadku dużych przeszkleń, dlatego można je spotkać w budynkach komercyjnych – galeriach i biurowcach. Nic nie stoi na przeszkodzie, alby wykorzystać je również w inwestycjach prywatnych. Można uzyskiwać niestandardowe rozmiary i kształty. Są przy tym tańsze niż okna drewniane.

Zapraszamy Państwa do weryfikacji naszej oferty okien z Jeleniej Góry. Zapewniamy wysoką jakość, wytrzymałość i możliwość dopasowania parametrów do indywidualnych potrzeb. Dzięki temu każdy może otrzymać modele perfekcyjnie odpowiadające na konkretne wymagania estetyczne oraz użytkowe. Okna wybierane są na długie lata, dlatego warto zadbać o ich idealne dopasowanie.


Zobacz jak do nas dojechać

Wicentego Pola 8

58-500 Jelenia Góra

Polska

Wskazówki dojazdu

design by : LEMONPIXEL.pl